مرکز آموزشی گام با همکاری قرارگاه شهید احمدی روشن درنظر دارد سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵» را با رویکرد آموزش و تربیت نخبگان اقتصاد مقاومتی برگزار کند.
سومین دوره ” ایران ۱۴۳۵ “
نسخه چاپي
تاريخ: ۱۴:۳۷:۰۹ ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
امام خامنه‌ای (مدظله): گشایش اقتصادی و بهبود معیشت و رفع معضلات کنونی جز با جدّی گرفتن و پیگیری همه‌‌جانبه‌ی اقتصاد مقاومتی میسّر نخواهد شـد.

مرکز آموزشی گام با داشتن تجربه چند ساله در عرصه‌ی آموزش و گفتمان‌سازی اقتصاد مقاومتی درنظر دارد سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵» را با رویکرد آموزش و تربیت نخبگان اقتصاد مقاومتی برگزار کند.
در این دوره با با بهره‌گیری از روش‌های مختلف آموزشی به بیان مفاهیم اساسی اقتصاد مقاومتی و نقش اقتصاد دانش بنیان در رشد و توسعه اقتصادی کشور پرداخته می شود. همچنین در این دوره شرکت‌کنندگان با آگاهی یافتن نسبت به مسائل و مشکلات اقتصادی کشور، از طریق مباحثه گروهی به بررسی راه‌حل‌های موجود می‌پردازند.
محورهای اصلی این دوره عبارتند از اقتصاددانش‌بنیان، جریان‌شناسی اقتصادی کشور، موانع تحقق اقتصادمقاومتی و شیوه‌ی گفتمان‌سازی اقصادمقاومتی .
1-(3).jpg
این دوره پنج روزه ، در نیمه اول شهریور ماه برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است که ظرفیت این دوره محدود بوده و علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق سایت مرکز به نشانی Gamcenter.ir اقدام نمایند.
دوره ويژه برادران می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق رایانامه gamcenter@chmail.ir و یا با شماره تماس ۰۲۱۸۸۳۵۳۰۷۸ با ما ارتباط برقرار کنید.