آرشیو :
مرکز آموزشی گام با همکاری قرارگاه شهید احمدی روشن درنظر دارد سومین دوره آموزشی «ایران ۱۴۳۵» را با رویکرد آموزش و تربیت نخبگان اقتصاد مقاومتی برگزار کند.
دوره ی یک روزه ی آسیب شناسی نظام آموزش عالی در دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود
منشور اقتصاد مقاومتی و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به همت قرارگاه شهید احمدی روشن و معاونت علمی سازمان بسیج دانشجویی رونمایی شد
صبح امروز نشست خبری با موضوع بررسی قراردادهای نفتی جدید،در سالن شهید شهبازی سازمان بسیج دانشجویی با حضور اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی و دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شد.
اولین دوره آموزش خبرنگار اقتصادی ویژه مسائل اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.
معاونت علمی سازمان بسیج دانشجویی با همکاری قرارگاه شهید احمدی روشن دوره های دیپلماسی اقتصادی و تحریم و همچنین بررسی مشکلات نظام بانکی را برگزار می کند.
تلمبار شدن ده‌ها تن پیاز و خرید زیرقیمت گوجه فرنگی از کشاورزان تا دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی و ۶۰ هزار تن مازاد این محصول که روی دست کشاورزن لرستانی مانده است، از مواردی است که حکایت از اضافه تولید این محصولات دارد.
همان طور که مستحضرید ، کشور از نظر اقتصادی در شرایط رکود به سر می‌برد و خارج شدن از این وضعیت نیازمند عزم جدی مردم و تمام بخش‌های حاکمیت از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
بسیج دانشجویی دانشکده مهندسی نفت دانشگاه امیرکبیر ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با وزارت نفت برای تجدیدنظر در قراردادهای جدید نفتی، ایرادات اصلی این قراردادها را تشریح کرد.
استاد دانشگاه در حوزه کشاورزی برخی مؤلفه های وارداتی از غرب را برای محیط زیست و کشاورزی ایران به «سرطان» و «افعی» تشبیه کرد و گفت: کشاورزی ایران به یک رنسانس نیاز دارد و باید از مدل های بومی در توسعه کشاورزی استفاده کنیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|